Zuzendaritza Taldea

Equipo Directivo

Maria Jesús Torre Ortiz - ZUZENDARIA

b03zuzendaria@berritzeguneak.eus

dbh1@b03sestao.eus

Maite Ruiz - IDAZKARIA

b03idazkaritza@berritzeguneak.eus

idazkaritza@b03sestao.eus

HH-LH taldea

Grupo Educación Infantil y Primaria

Iñaki Etxegia Mardaras - LH (Agurtzane de Olaizen ordezkoa)

lh7@b03sestao.eus

b03lh2@berritzeguneak.eus

Agurtzane de Olaiz Egurrola- LH / MUSIKA/ HIZKUNTZAK

b03lh2@berritzeguneak.eus

lh1@b03sestao.eus

Iratxe Oiarbide Urrutikoetxea - LH / HEZKIDETZA / BIZIKASI

b03lh1@berritzeguneak.eus

lh2@b03sestao.eus

Oihane Anzorandia Kareaga - LH/ KONTSULTOREAK

b03lh3@berritzeguneak.eus

lh6@b03sestao.eus

Maider Ercilla Menica - HH/ LH

b03hhlh1@berritzeguneak.eus

lh5@b03sestao.eus

DBH taldea

Grupo Educación Secundaria Obligatoria

Aitor Briongos Rodrigo- ZIENTZIA-TEKNOLOGIA (STEAM)/ BIZIKASI/ ORIENTATZAILEAK

b03bh2@berritzeguneak.eus

dbh2@b03sestao.eus

Luis Ángel Carro Montes - SOZIOLINGUISTIKA/ HIZKUNTZAK

b03bh1@berritzeguneak.eus

dbh3@b03sestao.eus

HPB taldea

Grupo de Necesidades Educativas Especiales

Amparo Hernández Martín

b03hpb1@berritzeguneak.eus

hpb5@b03sestao.eus

Pilar Sangrador Sebastián

b03hpb3@berritzeguneak.eus

pilarsangrador@berritzeguneak.eus

Itxaso Román Azula

b03hpb2@berritzeguneak.eus

hpb3@b03sestao.eus

Maitena Montalbán Bilbao

b03hpb4@berritzeguneak.eus

maitena@b03sestao.eus

Virginia (Biki) Diaz Ruiz

b03hpb5@berritzeguneak.eus

hpb6@b03sestao.eus

Programak

Programas

Olatz Zuazo Azpeitia - NORMALKUNTZA - HIZKUNTZAK

b03normalizazioa@berritzeguneak.eus

normalkuntza@b03sestao.eus

Agurtzane Goitia López - IKT

b03ikt@berritzeguneak.eus

tic@b03sestao.eus

Logopedak

Logopedas

Izaskun Aurrekoetxea Lubian

b03logopeda1@berritzeguneak.eus

logopedia2@b03sestao.eus

Nerea Solabarrieta Ulaiza

b03logopeda2@berritzeguneak.eus

logopedia5@b03sestao.eus

Susana Antón Martín

logopedaordezkoa@b03sestao.eus

Baikune Duce Etxebarria

b03logopeda3@berritzeguneak.eus

logopedia6@b03sestao.eus

Saioa Atxalandabaso Bilbao

b03logopeda4@berritzeguneak.eus

logopedia7@b03sestao.eus

Laura Niño Soria

b03logopeda5@berritzeguneak.eus

logopedia8@b03sestao.eus

Fisioterapeuta

Fisioterapeutas


Garikoitz Barbero Olivares

b03fisioterapia1@berritzeguneak.eus

fisiotera@b03sestao.eus

Nerea Ingunza Zendagorta

b03fisioterapia2@berritzeguneak.eus

fisiotera2@b03sestao.eus

Terapeuta okupazionala

Terapeuta Ocupacional

Garbiñe Guerra Begoña

b03okupazio-terapia@berritzeguneak.eus

terapeuta@b03sestao.eus

Kontaktu orokorra

Datos contacto general

Sestaoko Berritzegunea

Antonio Trueba Z/G 48910 Sestao

TL. 94 472 21 33

b03sestao@berritzeguneak.eus

Irudi lizentziak